Fell sau lovit

Un gol magic al meciului, „Manchester United“ și „Liverpool“, Anthony Marcial a devenit jucător al 13-lea din gazdele, distins în meciul său de debut.

Cel mai scump dintre junior mondial de colectare Rave comentarii după un aspect luminos pe „Old Trafford“, dar dacă se va repeta succesul lui Ruud van Nistelrooy sau vor intra în umbră, cum ar fi Federico Macheda?

Uită-te la 12 alți jucători, strălucitoare în primele jocuri în Premier League pentru „United“ ...

Pol Skoulz este o legenda vie „United“.

Așa cum a făcut debutul său: „United“ a recunoscut, cu o diferență de două goluri, atunci când un tânăr talentat înlocuiește Lee Sharpe la minutul 62. Eric Cantona a marcat un gol, iar apoi Scholes a egalat. Din nefericire pentru „diavoli“, „Ipswich“ a reușit să smulgă victoria timp de 9 minute înainte de finalul meciului.

Solskjaer a devenit unul dintre eroii „United“.

Van Nistelrooy a marcat de 95 de ori pentru „Unite“ în Premier League se potrivește.

El a debutat: pobivshy record de transfer de jucător de fotbal a marcat de două ori în două minute, în meci acasă împotriva „Fulham“, care sa încheiat cu scorul de 3-2.

Cum pentru a juca: Olandezul - unul dintre cei mai buni atacanți din Premier League, marcand 95 de ori în 150 de jocuri. Afară, în „Real Madrid“ în circumstanțe scandaloase.

Anul trecut Aleksandr Byuttner a plecat în „Dynamo“.

Nik Pauell nu trăiește în anticiparea de o șansă în prima echipă

Cum să joace: Totul a mers bine, așa cum ar putea Nick: leziuni și închiriere rău nu ajută-l să intre în baza. Acum, el este în convalescență după un prejudiciu lui, dar el va fi foarte dificil de a obține până la gama de pornire.

Linia de fund: Mai este încă timp pentru a vă dovedi.

James Wilson nevoie de inchirieri în campionat.